Dzień Deskorolki na placu Kopernika. Nie zabrakło sportowych emocji i kultury miejskiej

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: Dzień Deskorolki na placu Kopernika. Nie zabrakło sportowych emocji i kultury miejskiej,

w którym piszą, że "Mimo wysokich temperatur na placu Kopernika nie brakowało osĂłb śledzących zmagania deskorolkarzy. Tegoroczny Dzień Deskorolki połączył sportową rywalizację, kulturę miejską, sztukę uliczną i muzykę. (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.