DzieĹ Deskorolki na placu Kopernika. Nie zabrakĹo sportowych emocji i kultury miejskiej
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: DzieĹ Deskorolki na placu Kopernika. Nie zabrakĹo sportowych emocji i kultury miejskiej,
w którym piszą, że
"Mimo wysokich temperatur na placu Kopernika nie brakowaĹo osĂłb ĹledzÄ
cych zmagania deskorolkarzy. Tegoroczny DzieĹ Deskorolki poĹÄ
czyĹ sportowÄ
rywalizacjÄ, kulturÄ miejskÄ
, sztukÄ ulicznÄ
i muzykÄ. (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.